Idealnie zaprojektowane logo będzie wizualnym “ambasadorem” Twojej marki. To ono będzie pierwszym punktem styku z odbiorcą. Dlaczego jest takie ważne i jak je zaprojektować?

 

Projektowanie logo krok po kroku

Projektowanie logo krok po kroku

 

Logo będzie ponosić dużą odpowiedzialność, ponieważ często jest pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy potencjalnemu klientowi. Jak powiedział projektant Milton Glaser “Istnieją trzy odpowiedzi na projekt: tak, nie, i WOW!” Oczywiście, efekt WOW jest tym najbardziej pożądanym 🙂

Projekt logo nie ogranicza się tylko do zdjęcia profilowego na fanpejdżu lub do wizytówki, która jest rozdawana w celu reklamowania usług. O czym należy więc pamiętać?

Skalowalność i elastyczność to ważne elementy projektu, ponieważ Twoje logo będzie używane we wszystkich obszarach marketingowych. Projekt zapadający w pamięć jest kluczowym aspektem. Często masz tylko kilka sekund, aby przyciągnąć uwagę konsumenta.

Jakie są inne kluczowe aspekty twojego logo? Zapoznaj się z obszernym przewodnikiem projektowania logo, od pustej strony do gotowego projektu!

 

 

 

https://www.logodesign.net/ultimate-step-guide-logo-design