Textwriting

 

W tym przedświątecznym okresie znalazłam jeszcze trochę siły, aby choć poczytać na temat pozostałych wymienionych przeze mnie desktopowych narzędzi do tworzenia tekstów z synonimami. Podaję linki do stron opisujących 3 z nich:

Spinnerchief
Synonimek
Synonimava

Okazało się, że SEO-Leniviec już nie istnieje. W jego miejsce powstał natomiast TextWriting. Powiem szczerze, że zainteresował mnie najbardziej, więc przetestuję go na własnej skórze 🙂 Okazuje się, ze jest to edytor tekstu online, który umożliwia zarządzanie plikami w chmurze. Aby uruchomić apkę należy się zarejestrować za darmo. Na tym niestety wersja free się kończy. Nie ukrywam, że jestem mocno rozczarowana. Myślałam, że znalazłam aplikację idealną, gdzie będę mogła zapisywać swoje teksty, dodawać do nich synonimy, mieszać je.  Za darmo można jedynie stworzyć jeden tekst, jednak nie wiem jaka jest maksymalna wielkość pliku. Mogę się jedynie domyślać, że mniej niż 1 Mb, ponieważ najtańsze konto premium zapewnia właśnie taką wielkość przechowywanych plików.
Cała oferta wygląda następująco:

TextWriting - opcje premium

Nie będę korzystać z konta premium, ale wydaje mi się, że może to być dobra opcja dla kogoś kto ciągle podróżuje, korzysta z różnych laptopów, tabletów, a dzięki aplikacji TextWriting ma ciągły dostęp do swoich plików. Poza tym, dodatkowe narzędzia SEO są bardzo kuszące.
Ja jednak pozostanę przy darmowych wersjach oprogramowania i narzędzi wspomagających pracę copywritera. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś ma talent i chęć do pisania, to będzie tworzył dobre teksty zarówno z, jak i bez mieszarek i innych programów.
Podsumowując wszystkie przeprowadzone przez mnie testy,  z darmowych narzędzi online bezkonkurencyjnie wygrywa dla mnie SEO KeyGen. Zaraz za nim na podium plasują się również SEO mieszacz i SEO Normalizator (w końcu pochodzą z tej samej rodziny :p). Jeśli chodzi o płatne programy to bezapelacyjnie najlepszy jest SB4Edytor.

Jestem świadoma tego, że podobnych do omawianych przez mnie programów, aplikacji i narzędzi jest multum i ciągle pojawiają si nowe, dlatego napiszcie o swoich doświadczeniach na ten temat. Wasze opinie na pewno bardzo się przydadzą, nie tylko mi, ale innym początkującym tekściarzom.

A teraz zrobi się już tak naprawdę świątecznie 🙂


Składam Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Dodatkowo życzę Wam, aby żadna ość nie wbiła się Wam w gardło, żeby nikt nie fałszował śpiewając kolędy (mnie to zawsze strasznie kole w uszy:p) oraz abyście odpoczęli za wsze czasy (nie przejadając się zbytnio:p) i nabrali energii na ten nowy, pełen fantastycznych wyzwań nadchodzący rok 2016:)

WP_20151221_002[1]

PS. Białych Świąt Wam nie życzę, bo jest to w większości naszego kraju nierealne, a nie chcę, aby życzenia Bożonarodzeniowe się nie spełniły :D:D:D