Black Friday i Cyber Monday wciąż cieszą się większą popularnością na Zachodzie, szczególnie w Ameryce, jednak zakupowe szaleństwo powoli dociera również do Polski. Pracujący zdalnie freelancerzy nie muszą jednak oglądać się na strefy czasowe ani odległość. Z większości ofert przygotowanych z myślą o programistach, grafikach i copywriterach skorzystacie online.

Jak co roku dostawcy najpopularniejszych usług cyfrowych, rozwiązań i produktów dla kreatywnych branż szykują dla was zniżki. Z atrakcyjnych ofert skorzystacie na przykład przy zakupie subskrypcji i licencji na programy graficzne, stocki, narzędzia analityczne czy te służące do zarządzania mediami społecznościowymi.

Black Week, Black Friday i Cyber Monday dla freelancerów

Black Week, Black Friday i Cyber Monday dla freelancerów

Black Week z ich ukoronowaniem w Black Friday i Cyber Monday to szansa nie tylko dla freelancerów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – na przykład przechodzisz na samozatrudnienie lub rozpoczynasz start-up – w Black Week uzupełnisz swoją „skrzynkę z narzędziami” do efektywnego zarządzania firmą.

 

Promocje Black Friday dla freelancerów: kursy

Udemy
KLIK
Tylko do 27 listopada będziecie mieć okazję, żeby zamówić najlepsze kursy Udemy już od 37,99 zł. Platforma Udemy to miejsce znane wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonych źródeł wiedzy. Platforma daje dostęp do kursów tworzonych przez profesjonalistów i praktyków, co gwarantuje rzetelną i sprawdzoną wiedzę.

Edugrafia
KLIK 
Polska platforma e-leraningowa również ma dla was coś dobrego na ostatni tydzień listopada. Kursy kupicie co prawda w zwyczajnych cenach, ale kiedy w koszyku podacie kod black, otrzymacie kupon o wartości równej waszym zakupom na następne kursy.

Kodilla
KLIK
Pierwszy polski bootcamp programistyczny z okazji Black Week daje szansę obniżenia kosztu kursu o ponad 2 tysiące złotych – kod promocyjny to #BLACKWEEK2020

 

Promocje Black Week dla freelancerów: księgarnie

2D2
KLIK
W księgarni 2D2, specjalizującej się w książkach związanych z grafiką i projektowaniem, trwa duża przecena na wszystkie tytuły.

Helion
KLIK
Największe wydawnictwo poświęcone branżom kreatywnym w tym roku rozpieszcza nas z promocjami. Listę aktualnych znajdziecie pod opublikowanym linkiem – większość kończy się między 27 a 30 listopada.

 

Promocje Black Friday dla twórców stron www

Envato Market
KLIK
Envato Market jak co roku szykuje dla was atrakcyjne zniżki i promocje. Akcja startuje 30 listopada w Cyber Monday i możecie spodziewać się obniżek nie tylko na grafiki, akcje Photoshop i Lightroom, ale również na themes wordpress i wtyczki dostępne na ThemeForest.

ElegantThemes
KLIK
Elegant słusznie kojarzy się z kreatorem Divi, jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia stron na WordPress. W tym roku Elegant/Divi kusi największą dotychczasową obniżką – oprócz ciekawych konkursów czekają nas themes w atrakcyjnych cenach i subskrypcje tańsze o połowę!

MailPoet
KLIK
Używasz MailPoet dla WordPress do tworzenia mailingów i newsletterów? Teraz możesz zrobić to taniej – w Black Week dostęp do wersji pro kosztuje tylko 49$ jednorazowej opłaty za dostęp na zawsze zamiast 500$.

 

Promocje Black Week i Cyber Monday dla SEO i social media

Social Bee
KLIK
Social Bee to platforma umożliwiająca zarządzanie contentem na większości liczących się portalach społecznościowych. W Black Week ceny wszystkich planów spadły nawet o 70%.

 

Promocje Black Friday dla content marketerów

InVideo
KLIK
InVideo to przyjazna w obsłudze platforma do edytowania video z bankiem 3,5 tysiąca templatek, dzięki którym stworzysz angażujące treści dla swoich odbiorców, dopasowane do każdej sytuacji i potrzeb. W Black Friday wszystkie plany tańsze o 50%.

Depositphotos
KLIK
W tym roku w trakcie Black Week kupisz na zawsze dostęp do banku zdjęć Depositphotos za 39$ zamiast 500$.
Więcej ofert od AppSumo znajdziesz pod tym linkiem.

Freepik
KLIK
Największa promocja na tym stocku z grafikami różnych rodzajów obniża cenę rocznej subskrypcji na materiały premium z 89.99$ na 39.99$.

 

Promocje Black Week dla grafików i projektantów

Creative Market
KLIK
Najbardziej znany „market” dla wszystkich kreatywnych ma dla was zniżki nawet do 75% na całą swoją ofertę: dobrze zaprojektowanych fontów, grafik wektorowych i rastrowych, zestawów ikon, ilustracji, tekstur, obiektów, templatek, akcji i innych dóbr.

PixelBuddha dla Creative Market
KLIK
Team projektantów znany jako Pixel Buddha w tym roku ma dla was 120 zestawów i 35 narzędzi w jednej dużej paczce wartej kilka tysięcy dolarów możecie kupić już za 17$.

CorelDraw
KLIK
W tym roku z okazji Black Week popularny program do tworzenia grafik wektorowych – i w zasadzie największy konkret Illustratora – możesz kupić o 10% taniej. Aby oferta była bardziej atrakcyjna, Corel dodaje do niej Painter Essentials 7 i moduł ParticleShop z pędzlami.

Adobe CreativeCloud
KLIK
Do 27 listopada możesz również zamówić Adobe CC za 20% mniej niż zwykle. Uczniowie i studenci otrzymują dodatkowe 20%, z kolei zespoły mogą liczyć na dodatkowy upust 14%.

Artboard Studio
KLIK
Ta wszechstronna aplikacja do tworzenia mockupów do tej pory miała tylko dwa plany: oprócz okrojonej wersji darmowej dostępna była pełna, w miesięcznej subskrypcji za 15$. W Black Week kupisz dożywotni dostęp do usługi za jednorazową opłatą 99$.

MyFonts
KLIK
MyFonts proponuje ciekawą promocję na fonty – czekają was zniżki od 50% do 70% na wybrane kroje i rodziny oraz całe bundles fontów. Warto zaglądać, ponieważ codziennie promocja obejmuje inne produkty!

Capitalics
KLIK
Capitalics, pierwszy polski dom typograficzny, również ma dla was promocję: na hasło blackfriday2020 otrzymacie 69% zniżki na fonty.

 

Promocje dla przedsiębiorców

WebWave
KLIK

Black Friday z WebWave

Black Friday z WebWave

WebWave, niezawodny polski kreator stron www, na Black Week ma dla was specjalną ofertę: własną stronę – bez umiejętności kodowania – stworzycie już od 15 zł na miesiąc, a pakiet premium odbierzecie aż o 50% taniej!

Illustria
KLIK
Uniwersalne narzędzie dla przedsiębiorców do tworzenia grafik w social media, edytowania obrazów i zarządzania kanałami w mediach społecznościowych w Black Friday możecie mieć aż o 80% w planie rocznym – za całość zapłacicie tylko 192 zł zamiast 960 zł.

Unbounce
KLIK
Unbounce to jedna z wiodących platform do budowania landing pages: świetnie zoptymalizowanych, skutecznych i technicznie niezawodnych. W Black Week z ich oferty skorzystasz o 20% taniej.

Mockup Plus
KLIK
W tym narzędziu zaprojektujesz interaktywny mock-up, a także zaprosisz do współpracy nad nim UX designera, grafika, front-endowca i managera produktu. Z okazji Czarnego Piątku otrzymujesz zniżkę 70% na całą usługę.

 

Gdzie jeszcze szukać list promocji na Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek? Ciekawe listy znajdziecie tu  i tu oraz tutaj.
Masz swoje pomysłu lub znasz inne atrakcyjne promocje? Podziel się nimi w komentarzu!