1 0 3000 0 300 120 30 http://projektfreelancer.pl 960 1

Sklep internetowy „Szczurzy ogon” zaprasza!

Nie wiem jak u Was, ale u nas pogoda za oknem piękna, lecz mroźna. Właśnie patrzę na kolory jesieni. Drzewa zrzucają swój balast, zmieniają kolory na złote (a może po prostu są spalone przez suszę). Naprawdę jest cudownie, mimo, że nie […]

szczur

Nie wiem jak u Was, ale u nas pogoda za oknem piękna, lecz mroźna. Właśnie patrzę na kolory jesieni. Drzewa zrzucają swój balast, zmieniają kolory na złote (a może po prostu są spalone przez suszę). Naprawdę jest cudownie, mimo, że nie lubię zimna. Zacytuję słowa joginki z zajęć, na które uczęszczam: “…pozwól zebrać ciału energię na zimę, pozwól, aby wraz z opadającymi liśćmi zniknęły wszystkie złe przyzwyczajenia, aby na wiosnę narodziły się nowe, lepsze…”

Skoro już nabrałam energii, pora na test narzędzi do tworzenia tekstów z synonimami, o których pisałam ostatnio. Niestety mam pewne ograniczenia i skorzystam tylko z tych darmowych opcji. Ale właściwie o to chodzi, aby jak najmniejszym kosztem nauczyć się zarabiać pieniądze 😀

Zacznę od narzędzia synonimix.pl. Jest to po prostu wyszukiwarka synonimów. Można szukać synonimów wpisując interesujące nas słowo do wyszukiwarki lub wybierając literę, na którą rozpoczyna się słowo, do którego szukamy synonimu. Bez logowania się można także dodać synonim do odpowiedniego słowa, jeśli uważamy, że jakiegoś brakuje 🙂
Teraz mały teścik. Wymyśliłam sobie sklep internetowy o nazwie “Szczurzy ogon” specjalizujący się w sprzedaży
akcesoriów i pokarmu dla gryzoni.
I teraz chciałabym stworzyć trzy unikalne teksty do katalogów. Skorzystam z pomocy synonimix.pl.

Szczurzy ogon

  1. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierzaków, a zwłaszcza słodkich gryzoni lub chcesz po prostu sprawić prezent przyjaciółce, która kocha swoje szynszyle, zajrzyj na naszą stronę www.szczurzyogon.eu. Oferujemy Ci szeroki wachlarz pokarmu, domków, poidełek, zabawek oraz wiele innych ciekawych akcesoriów dla gryzoni i nie tylko. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie. Serdecznie zapraszamy!
  2. Jeśli jesteś zwierzęcym entuzjastą, a zwłaszcza uwielbiasz małe gryzonie, albo potrzebujesz podarować coś koleżance, która jest zafascynowana królikami miniaturkami, wejdź i sprawdź co oferujemy na stronie www.szczurzyogon.eu. Posiadamy obszerną gamę akcesoriów dla małych pupili, takich jak domki, poidełka, czy odżywki witaminowe. Nasz asortyment charakteryzuje się wysoką jakością oraz stosunkowo niską ceną. Zachęcamy do odwiedzin.
  3. Lubisz zwierzęta? Szczególnie te najmniejsze i puchate, które strocą wszystko, co może nadawać się na posłanie? A może musisz podarować oryginalny prezent znajomemu, który posiada hodowlę szczurów? Proponujemy Ci sklep www.szczurzyogon.pl z produktami najwyższej jakości, w niskiej cenie. Znajdziesz u nas pokarm, akcesoria oraz zabawki dla gryzoni. Wejdź i sprawdź, co w trawie piszczy!

Podsumowanie testu: Narzędzie synonimix.pl z pewnością jest pomocne w tworzeniu tekstów, jednak nie do końca zgodzę się z informacją, którą znalazłam w internecie, że obsługuje on odmienne formy wyrazów. Wpisując np. słowo: „zwierząt”, wyszukiwarka go nie znalazła. Dopiero kiedy wpisałam hasło: „zwierzętami”, automatycznie ucięło mi końcówkę wyrazu i znalazło słowo zwierzęta.
Dodatkowo baza synonimów nie jest chyba zbyt duża, bo szczerze mówiąc więcej synonimów znalazłam w głowie niż na stronie.
Mimo to uważam, że jest to narzędzie dla osób w każdym wieku (nawet do pisania wypracowań szkolnych:), które chcą wspomagać się przy tworzeniu tekstów. Najlepiej sami oceńcie przydatność synonimix.pl.

PS. Nazwa sklepu internetowego nie jest przypadkowa. Przez całe życie miałam chomiki, raz królika, a od 4 lat kocham szczury:D Mam dwie przeurocze i przemądre samiczki. Polecam, ogon nie jest taki straszny na jaki wygląda 🙂

Copywriter
Poprzedni Post
Status HTTP
Następny Post
Lorem ipsum
0 Komentarze