1 0 3000 0 300 120 30 http://projektfreelancer.pl 960 1

Dlaczego WordPress jest najlepszym dostępnym CMS-em?

Na wstępie od razu powiem, że ten artykuł nie jest do końca obiektywny i nawet nie może być. Dlaczego?     Lubię na nim pracować, znam już go dość długo i cały czas się go uczę. Ten najpopularniejszy na świecie […]

Na wstępie od razu powiem, że ten artykuł nie jest do końca obiektywny i nawet nie może być. Dlaczego?

 

Dlaczego WordPress to najlepszy wybór

Dlaczego WordPress to najlepszy wybór

 

Lubię na nim pracować, znam już go dość długo i cały czas się go uczę. Ten najpopularniejszy na świecie CMS cały czas mnie zaskakuje i udowadnia, że naprawdę jest najlepszy. Jeśli więc do tej pory nie doceniliście go tak, jak trzeba, mam nadzieję, że uda mi się przekonać was do pracy z WP.

 

 

WordPress to łatwiejsze pozycjonowanie

 

Już kilka dodatkowych wtyczek pozwoli wam właściwie zadbać o SEO. Nie musicie kończyć kursów, być programistami czy czytać wielu książek. Z WordPressem krok po kroku zrobicie wszystko, co trzeba, aby wasz portal był widoczny. To naprawdę proste i co najważniejsze, bardzo doceniane przez Google. Jeśli wykonacie wszystkie wskazówki, które daje wam np. WordPress SEO by Yoast, wasza strona bardzo szybko pojawi się wyżej.

 

 

WordPress to bezpieczeństwo

 

Jak już zapewne wiecie, 27% wszystkich stron internetowych oparta jest na WP. To oznacza, że wokół systemu stworzyła się społeczność wielu milionów ludzi, którzy błyskawicznie reagują na problemy, awarie i ataki hakerów. Nie potrzebne są dodatkowe programy ani wtyczki. Już regularna aktualizacja motywu i wtyczek zapewnia pełne bezpieczeństwo. Krótko mówiąc, z WordPressem nie musicie robić nic, abyście byli bezpieczni.

 

 

WordPress to pełna elastyczność

 

WydajeWam się, że korzystając z gotowych motywów zawsze jesteście ograniczeni? Nic bardziej mylnego. Po pierwsze, możecie sami stworzyć motyw (jeśli oczywiście potraficie), dzięki któremu wasz portal będzie wyglądał unikalnie. Po drugie natomiast, zawsze możecie skorzystać z gotowych motywów i dopasować je do swoich potrzeb. Nawet żółtodziób wie, że z WP można wszystko, a personalizacja serwisu naprawdę nie jest trudna.

 

 

WordPress to prosta i intuicyjna obsługa

 

Bardzo możliwe, że czytając ten tekst nie umiesz wytłumaczyć czym jest Joomla i HTML. Mimo tego możesz korzystać z WordPresaa i bez problemu sobie z nim poradzisz. Ten CMS pozwala w łatwy sposób rozpocząć przygodę z tworzeniem wirtualnego świata. Poświęć mu godzinkę lub dwie, a zobaczysz, jakie to proste.

 

Na koniec jeszcze jedno zdanie: możecie nie lubić pracy z WP lub mieć inne zdanie na jego temat. Proszę, dajcie znać dlaczego. Być może dzięki temu uda nam się rozwiązać wasze problemu lub znaleźć pewną alternatywę. Ja na razie nie zamierzam rezygnować z pracy z WordPressem i wam polecam to samo. Dajcie znać, jak sobie radzicie!

Programista
Poprzedni Post
Jak używać Google Analitics w celach marketingowych?
[Infografika] Jak us...
Następny Post
[Infografika] Skrót...
0 Komentarze