1 3000 0 120 http://projektfreelancer.pl 960 1

CZEŚĆ

Cześć! Mam na imię Julka i wraz z Kamilą i Pawłem, znajomymi z pracy, postanowiliśmy w rok poszerzyć nasze freelancerskie kompetencje. Ja wybrałam grafikę. Już od dawna chciałam zgłębić tajniki tej trudnej sztuki, jednak nie bardzo wiedziała jak za to się […]

Cześć! Mam na imię Julka i wraz z Kamilą i Pawłem, znajomymi z pracy, postanowiliśmy w rok poszerzyć nasze freelancerskie kompetencje. Ja wybrałam grafikę. Już od dawna chciałam zgłębić tajniki tej trudnej sztuki, jednak nie bardzo wiedziała jak za to się zabrać. Stwierdziłam więc, że uczestnictwo w Projekcie Freelancer zmotywuje mnie do działania.

 

Sztuką interesuję się od kiedy sięgam pamięcią. Od dziecka też rysowałam, rzeźbiłam, malowałam i tworzyłam najróżniejsze cuda z przeróżnych materiałów. Z wiekiem i z ilością zwiększających się obowiązków zaprzestałam rozwijania swojej plastycznej pasji.

 

Jakiś czas temu postanowiłam ponownie zacząć realizować swoje dziecięce marzenia, ale chciałam też spróbować czegoś nowego, czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłam. Z pewnością musiało to rozwijać kreatywność i jednocześnie być powiązane z technologią, dlatego też wybrałam grafikę. Dzięki niej mogę spełnić swoje artystyczne wizje, jednak w mniej konwencjonalny i bardziej nowoczesny sposób. Grafika pozwala też działać metodą prób i błędów, co daje więcej swobody i możliwości.

 

Chciałabym przedstawić Wam pierwszy owoc moich starań, stworzony dzięki wspaniałościom Canvy. Canva to bardzo łatwy w obsłudze kreator, umożliwiający stworzenie profesjonalnych grafik osobom, które nie posiadają niezbędnych zdolności ani umiejętności.
Takie na dzień dobry. Cześć.

 

Życzcie mi powodzenia i czekajcie na kolejne realizacje i podpowiedzi!

 

 

Grafik
Poprzedni Post
Powrót do rzeczywis...
Następny Post
Pierwsza infografika
0 Komentarze